Aprilia RS 125 nie odpala

Masz problem z odpaleniem, napisz tutaj
  • Reklama

Aprilia RS 125 nie odpala

Postprzez Spokey » 6 lip 2013, o 18:00

Cześć, tydzień temu pękła mi linka gazu dopiero wczoraj ją wymieniłem i MOTOCYKL tak sobie stał przez cały tydzień i nic nie robił.Wczoraj jak założyłem linkę chciałem go uruchomić to dosłownie przez sekundę zaczął kręcić i nic, chciałem znów włączyć to było słychać tylko takie cykanie w silniku a rozrusznik się nie kręcił, ładowałem przez całą noc akumulator (nowy) dziś go włożyłem i dalej nic... wiecie może Co jest grane? Zanim mi linka pękła jeździł i odpalał bez problemu, zimny czy ciepły zawsze za 1 razem a postał tydzień i lipa....
Dodam jeszcze że tą zewnętrzną pokrywę głowicy (Tam gdzie wchodzi świeca) mam pęknięta i mi cieknie woda.Ale tak malutko i patrzyłem do zbiornika wody i jest prawie pusty może być taka możliwość że go zalało? I czy jak go zalało to powinien chociaż kręcić rozrusznik?
A na popych odpala.
  • 0

Spokey
Świeżak
Świeżak

Online: 44m 12s
Wersja: Pośrednia
Silnik: 125ccm AC
Rok produkcji: 1999
Reputacja: 0

Reklama

Re: Aprilia RS 125 nie odpala

Postprzez Wymiataczo » 6 lip 2013, o 18:42

jak go zalało to nie odpalisz gdyż paliwo miesza się z woda i nie ma możliwości odpalenia. Zdejmij głowice wytrzyj cylinder zostaw żeby wyschło. Możesz przez to pęknięcie nie mieć kompresji i nie odpali. Jak wyschnie załóż tą głowice i odpal bez wody na sucho na chwile czy wo gule odpali.
  • 0

Wymiataczo
Majster
Majster

Online: 6d 22h 2m 55s
Silnik: Morini DiTech
Rok produkcji: 2003
Pojazd: Aprilia Sr 50
Reputacja: 9

Re: Aprilia RS 125 nie odpala

Postprzez Spokey » 6 lip 2013, o 18:44

Z tym pęknięciem jeżdżę od dawna bo czekam aż mi w końcu wyślą nową głowicę ale ok zrobietak jak mówisz
  • 0

Spokey
Świeżak
Świeżak

Online: 44m 12s
Silnik: 125ccm AC
Rok produkcji: 1999
Reputacja: 0

• Reklama

Powrót do Nie pali